Światowy Dzień Wody 2021 – wyniki

logo0222 marca 2021logo01
Arboretum Bolestraszyce
Centrum Kulturalne w Przemyślu
Międzyszkolny Konkurs – XIX Edycja

„Czym dla mnie jest woda” – opowiedz swoją historię

Gorąco dziękujemy nauczycielom i uczniom za udział w XIX obchodach Światowego Dnia Wody organizowanych przez Arboretum i Zakład Fizjografii oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu.
Obchody tegoroczne z powodu epidemii, podobnie jak w 2020 roku, ograniczyliśmy jedynie do przeprowadzenia konkursów prac plastycznych, prac pisemnych, prac multimedialnych i fotografii.
Na konkurs nadesłano 143 prace plastyczne, 7 prac pisemnych, 17 prac multimedialnych oraz 10 fotografii.
Wyniki ustaleń komisji oceniających prace konkursowe –>Protokoly Konkursy SDW2021

Nagrody dla laureatów konkursów ufundowało Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach oraz Starostwo Powiatowe w Przemyślu.

Serdecznie dziękujemy uczniom za wzięcie udziału w Konkursach Prac Pisemnych, Prac Plastycznych, Prac Multimedialnych i Fotografii w ramach XIX obchodów Światowego Dnia Wody 22 marca 2021 roku.
Dziękujemy nauczycielom i opiekunom za przygotowanie uczniów do podjęcia tegorocznego tematu Czym dla mnie jest woda – opowiedz swoją historię.
Tegoroczne obchody przeprowadziliśmy okrojone o Konferencję i Konkurs Programów Artystycznych.
Podajemy listy naszych laureatów. –>Protokoly Konkursy SDW2021
Z powodu ograniczeń wywołanych stanem epidemicznym dyplomy i nagrody, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Przemyślu oraz Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach, będą dla Państwa dostępne w okresie późniejszym o czym z pewnością poinformujemy.

 

RSS
Facebook
YouTube